• Programma FC Engelen

    WedstrijddatumThuisteamUitteamVeldKKTKKUDetails
    30 mrt. 08:30Nivo Sparta JO9-5FC Engelen JO9-3veld 8
    30 mrt. 08:45DSC JO9-4MFC Engelen JO9-5M veld 1
    30 mrt. 09:00Wilhelmina JO7-5FC Engelen JO7-14B1105
    30 mrt. 09:30FC Eindhoven AV JO10-2FC Engelen JO10-1veld 1
    30 mrt. 10:15Haarsteeg JO12-2FC Engelen JO12-2veld 5
    30 mrt. 11:15FC Engelen JO10-2OJC ROSMALEN JO10-4veld 4
    30 mrt. 11:15FC Engelen JO14-3Jong Brabant JO14-2V125
    30 mrt. 11:15SV Unitas'59 JO12-2FC Engelen JO12-1veld 1
    30 mrt. 11:15FC Engelen JO13-1Schijndel de Wit JO13-1veld 3
    30 mrt. 11:30Jan van Arckel MO13-1FC Engelen MO13-1veld 1
    30 mrt. 13:30FC Engelen JO15-2RKTVC JO15-1V384
    30 mrt. 13:30FC Engelen JO15-1S.V. Brandevoort JO15-1veld 3
    30 mrt. 13:30FC Engelen JO16-2Oranje Wit JO16-1V185
    30 mrt. 14:00Marvilde MO15-1FC Engelen MO15-1Sport Jongelingsveld veld 1--
    30 mrt. 14:30Molenschot JO16-1FC Engelen JO16-3 veld 1
    30 mrt. 15:15FC Engelen JO19-2Wilhelmina JO19-2 veld 1
    30 mrt. 15:15FC Engelen JO16-1IFC JO16-1V115
    31 mrt. 10:00FC Engelen 3OJC ROSMALEN 8veld 2
    31 mrt. 11:00FC Engelen 5BMC 6 veld 1
    31 mrt. 11:00HRC'14 4FC Engelen 4Veld 2Kleedkamer 5Kleedkamer 6
    31 mrt. 14:00FC Engelen 1ODC 1veld 3
    1 apr. 18:30Maliskamp JO11-2FC Engelen JO11-2 veld 1
    6 apr. 08:30FC Engelen JO12-1SCG'18 JO12-2Gveld 3
    6 apr. 08:30FC Engelen JO12-3OJC ROSMALEN JO12-7veld 3
    6 apr. 08:30FC Engelen JO9-1WSC JO9-2veld 4
    6 apr. 08:30FC Engelen JO7-2SV BLC JO7-4veld 2
    6 apr. 08:30FC Engelen JO8-2Hedel JO8-1veld 4
    6 apr. 08:30FC Engelen JO7-1Wilhelmina JO7-6veld 2
    6 apr. 08:30SV BLC JO11-2FC Engelen JO11-2veld 1
    6 apr. 08:30SV BLC JO13-2FC Engelen JO13-3veld 2
    6 apr. 08:30Nivo Sparta JO9-4FC Engelen JO9-4veld 2
    6 apr. 09:00Haarsteeg JO11-2FC Engelen JO11-4veld 1
    6 apr. 09:00Jong Brabant JO12-3FC Engelen JO12-2veld 2
    6 apr. 09:30Roda Boys/Bommelerwaard JO10-2FC Engelen JO10-4veld 1
    6 apr. 10:00FC Engelen JO14-2ODC JO14-2veld 2
    6 apr. 10:00FC Engelen JO13-2Rijen JO13-1veld 3
    6 apr. 10:00FC Engelen JO11-1Zwaluw VFC JO11-1veld 4
    6 apr. 10:00Hedel JO10-2FC Engelen JO10-5veld 1
    6 apr. 10:00Theole JO9-4MFC Engelen JO9-5M veld 3
    6 apr. 10:00Emplina JO10-4FC Engelen JO10-3Veld 3
    6 apr. 10:15Wilhelmina JO9-3FC Engelen JO9-2veld 3
    6 apr. 10:15OJC ROSMALEN JO9-7FC Engelen JO9-6 veld 8
    6 apr. 11:15Oranje Wit JO16-2FC Engelen JO16-2veld 4
    6 apr. 11:30Wilhelmina JO13-1FC Engelen JO13-1 veld 1
    6 apr. 11:30SCG'18 MO13-1FC Engelen MO13-1Dommelveld87
    6 apr. 11:30OJC ROSMALEN MO15-2FC Engelen MO15-1veld 9
    6 apr. 11:45FC Engelen JO11-3Nivo Sparta JO11-2veld 4
    6 apr. 11:45FC Engelen JO14-1SV Unitas'59 JO14-1veld 3
    6 apr. 11:45FC Engelen JO15-2BMC JO15-1veld 2
    6 apr. 12:30RCD JO16-1FC Engelen JO16-1 veld 2
    6 apr. 13:00SC Elshout JO14-1FC Engelen JO14-3 veld 1
    6 apr. 13:15FC Engelen JO10-2RKDVC JO10-2veld 4
    6 apr. 13:15FC Engelen JO8-1Emplina JO8-1veld 4
    6 apr. 13:30FC Engelen JO13 2007-1Nuenen JO13 2007-1veld 2
    6 apr. 13:30FC Engelen JO15-1Rhode/Van Stiphout Bouw JO15-1veld 3
    6 apr. 14:30FC Engelen JO8-3OJC ROSMALEN JO8-4veld 4
    6 apr. 14:30FC Engelen JO9-3Maliskamp JO9-4veld 4
    6 apr. 14:30Oirschot Vooruit JO17-1FC Engelen JO17-1 veld 1
    6 apr. 15:00SCG'18 JO19-3FC Engelen JO19-3Dommelveld810
    6 apr. 15:15FC Engelen JO19-2OJC ROSMALEN JO19-6veld 3
    6 apr. 15:15FC Engelen JO16-3Molenschot JO16-1veld 2
    7 apr. 10:00BMC 6FC Engelen 5veld 2
    7 apr. 11:00Emplina 5FC Engelen 3Veld 4
    7 apr. 12:00TGG 2FC Engelen 2veld 1
    7 apr. 12:30RKDVC 14FC Engelen 4veld 2
    7 apr. 14:30ODC 1FC Engelen 1Sportpark Molenwijk veld 1
    10 apr. 08:30FC Engelen JO13-3Zwaluw VFC JO13-3V125R
    10 apr. 18:30FC Engelen JO9-3ODC JO9-4 veld 1
    10 apr. 18:30FC Engelen JO16-3RPC JO16-2V1K8K4
    10 apr. 18:30FC Engelen MO15-1ODC MO15-1V236
    10 apr. 18:30FC Engelen JO7-2Wilhelmina JO7-6V2a8R7R
    10 apr. 18:30Nivo Sparta JO19-3FC Engelen JO19-2veld 2--
    10 apr. 18:30SV BLC JO12-3FC Engelen JO12-3veld 2
    11 apr. 18:30TGG 5FC Engelen 5veld 3
    11 apr. 18:30Nieuwkuijk 4FC Engelen 4veld 3
    11 apr. 20:30FC Engelen 3Emplina 5veld 2
    12 apr. 19:30Sparta'30 35+1FC Engelen 35+1veld 1
    12 apr. 20:05FC Engelen 35+1CHC 35+1veld 1
    13 apr. 08:30FC Engelen JO11-2CHC JO11-1veld 3
    13 apr. 08:30FC Engelen JO12-2Emplina JO12-5veld 2
    13 apr. 08:30FC Engelen MO13-1Maliskamp MO13-1veld 2
    13 apr. 08:30FC Engelen JO9-5MVCB JO9-2Mveld 4
    13 apr. 08:30FC Engelen JO9-2Theole JO9-3veld 4
    13 apr. 08:30FC Engelen JO11-4WSC JO11-4veld 3
    13 apr. 08:30SV BLC JO7-4FC Engelen JO7-1veld 4
    13 apr. 09:00RKTVC JO10-1FC Engelen JO10-1 veld 1
    13 apr. 09:00Roda Boys/Bom. JO7-1GFC Engelen JO7-2veld 1
    13 apr. 09:15TGG JO8-1FC Engelen JO8-3veld 1
    13 apr. 09:45Baardwijk JO12-2FC Engelen JO12-3veld 1
    13 apr. 09:45NEO'25 JO8-1FC Engelen JO8-1veld 3 trainingsveld
    13 apr. 10:00FC Engelen JO10-3BMC JO10-3veld 4
    13 apr. 10:00FC Engelen MO15-1Sarto MO15-1veld 3
    13 apr. 10:00FC Engelen JO14-3ODC JO14-3veld 2
    13 apr. 10:00FC Engelen JO9-4Vlijmense Boys JO9-2Gveld 4
    13 apr. 10:00Nieuwkuijk JO10-1FC Engelen JO10-2veld 1
    13 apr. 10:00Margriet JO13 2007-1FC Engelen JO13 2007-1veld 1
    13 apr. 10:15BMC JO11-3FC Engelen JO11-3veld 1
    13 apr. 10:15Wilhelmina JO12-1FC Engelen JO12-1 veld 1
    13 apr. 10:15OJC ROSMALEN JO9-3FC Engelen JO9-1veld 9
    13 apr. 10:15Haarsteeg JO8-4FC Engelen JO8-2veld 1