• FC Engelen JO17-1 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Uluman, FatihTechnische stafAss.-trainer/coach
    Verhoeven, BenjiTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 mei.FC Engelen JO17-1 - ODC JO17-10 - 5
    25 mei.SV Budel JO17-1 - FC Engelen JO17-14 - 2
  • Poulestanden FC Engelen JO17-1 (0231 Onder 17 competitie (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VOAB JO17-122182271294256
    2SV Budel JO17-122164259253452
    3ODC JO17-122161560253549
    4SV Valkenswaard JO17-122144470323846
    5Oirschot Vooruit JO17-122142665343144
    6Jong Brabant JO17-122115647281938
    7Wilhelmina Boys JO17-12273124247-524
    8Zwaluw VFC JO17-12273123747-1024
    9RKVVO JO17-12250172359-3615
    10SBC JO17-12242162179-5814
    11FC Engelen JO17-12241173366-3313
    12RPC JO17-12213181572-576

    Poulestanden FC Engelen JO17-1 (B3400 Onder 17 beker poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1LRC JO17-132019816
    2Tricht JO17-131118804
    3FC Engelen JO17-131114404
    4Unitas JO17-1310256-13
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Gosgens, RafaelTeamspeler
    Hamdad, SoufianeTeamspeler
    Ouweland, Thijs van denTeamspeler
    Talakua, EljoenaiTeamspeler
    Vis, YouriTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.