• FC Engelen 1 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdMedische stafVerzorger
    Erassan, AchmedTechnische stafAss.-trainer/coach
    Majiti, JaouadTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Schrier, RonTechnische stafTrainer/coach
    Vorstenbosch, PaulOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 nov. 14:30BMC 1 - FC Engelen 1Sportpark De Brand
    2 dec. 14:00FC Engelen 1 - VCB 1Sportpark Engelerpark
    9 dec. 14:30Haarsteeg 1 - FC Engelen 1Sportpark Haarsteeg
    16 dec. 14:00FC Engelen 1 - ODC 1Sportpark Engelerpark
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 nov.ZIGO 1 - 1e6 - 1
    18 nov.1e - TGG 11 - 0
  • Poulestanden FC Engelen 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    11e760122121018
    2Haarsteeg 185121811716
    3SVSSS 184131915413
    4183321515012
    5ODC 18323117411
    6Zwaluw VFC 183231718-111
    7BVV/Timmermans Infra 17241139410
    8TGG 1731388010
    9Taxandria 183141514110
    10BMC 17223911-28
    11RKDVC 181521415-18
    12Vlijmense Boys 182151116-57
    13VCB 181431421-77
    14Nieuwkuijk 18215923-147

    Poulestanden FC Engelen 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    11e3300174139
    2DSC 132015326
    31e Elftal310210553
    4RKVSC 13003121-200

    Poulestanden FC Engelen 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sliedrecht 11100100103
    2Halsteren 111008083
    3Roda Boys/Bommelerwaard 111008083
    4SSV'65 111007163
    5Real Lunet 111006153
    6ZIGO 111006153
    7RCS 111005053
    8IFC11006243
    9Oirschot Vooruit 111005143
    10RBC 111005143
    11EFC 111004043
    12HVV'24 111004043
    13Steenbergen 111004043
    14VVGZ 111004043
    15Bruse Boys 111007433
    16GJS 111005233
    17Roosendaal 111005233
    18Alblasserdam 111004133
    19Baronie11004133
    20JEKA 111004133
    21Reusel Sport/CoTrans 111004133
    22METO 111003033
    23Rijsoord 111003033
    24Theole 111003033
    25Beek Vooruit 111004223
    26Geldrop 111004223
    27Arnemuiden 111003123
    28Bergeijk 111003123
    29111003123
    30Nuenen11003123
    31Oranje Wit 111003123
    32Serooskerke 111003123
    33FC Tilburg 111003123
    34VOAB 111003123
    35BMC 111002023
    36SC Gastel 111002023
    37111002023
    38Unitas11002023
    39De Noormannen 111005413
    40Wilhelmina'26 111004313
    41Arkel 111003213
    42Dongen 211003213
    43RKSV Heeze 111003213
    44MOC'17 111003213
    45Philippine 111003213
    46Prinsenland 111003213
    47PSV 111003213
    48Tivoli 111003213
    49VCB 111003213
    50Kruiningen 111002113
    51RKSV Nuenen 211002113
    52SVW 111002113
    53Terneuzense Boys 111002113
    54Achilles Veen11001013
    55Zondag 111001013
    56Were Di 111001013
    57LRC 111003303
    58Gilze 111002203
    59Haaften 111002203
    60Kloetinge 111002203
    61VC Vlissingen11002203
    62Waspik 111001103
    63Wilhelmina 111001103
    64Taxandria 111001103
    65Nivo Sparta 110013300
    66's Heer Arendskerke 110012200
    67Heukelum 110012200
    68Rijen 110012200
    69Terneuzen 110012200
    70Right'Oh 110011100
    71BVV/Timmermans Infra 110011100
    72TSV Gudok 110011100
    73ZSC'62 1100145-10
    74GDC 1100134-10
    75ASWH 2100123-10
    76Geldrop 2100123-10
    77Nemelaer 1100123-10
    78ODC 1100123-10
    79Zondag 1100123-10
    80Peursum 1100123-10
    81TGG 1100123-10
    82Unitas'30 1100123-10
    83WVV'67 1100123-10
    84HSSC'61 1100112-10
    85NOAD'67 1100112-10
    86Rood Wit V 1100112-10
    87Zaamslag 1100112-10
    88Almkerk 1100101-10
    89Halsteren100101-10
    90Riel 1100101-10
    91Groen Wit 1100124-20
    92RPC 1100124-20
    93Ameide 1100113-20
    94Brabantia 1100113-20
    95Hapert 1100113-20
    96Klundert 1100113-20
    97RKDVC 1100113-20
    98SVSSS 1100113-20
    99VCK 1100113-20
    100Walcheren 1100113-20
    101DOSL 1100102-20
    102Hoeven 1100102-20
    103SBC 1100102-20
    104TSC 1100102-20
    105FC Dauwendaele 1100147-30
    106Unitas 1100125-30
    107WDS'19 1100125-30
    108Bavel 1100114-30
    109FC Cranendonck 1100114-30
    110DHV 1100114-30
    111SAB 1100114-30
    112Clinge 1100103-30
    113Nieuw Lekkerland 1100103-30
    114SCR 1100103-30
    115Madese Boys 1100126-40
    1161100115-40
    117Zundert 1100115-40
    118De Alblas 1100104-40
    119Moerse Boys 1100104-40
    120Rood-Wit W 1100104-40
    121UNA 2100104-40
    1221e100116-50
    123Zwaluw VFC 1100116-50
    124ST Hoedekenskerke/Kwadendamme 1100105-50
    125GPC Vlissingen 1100117-60
    126Sleeuwijk 1100108-80
    1271e elftal100108-80
    128De Zwerver 11001010-100
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Alaoui, YoussefTeamspeler
    Alicikus, SahinTeamspeler
    Aronds, CarloTeamspeler
    Banierink, NielsTeamspeler
    Bosman, TimTeamspeler
    Bouwmans, RelanoTeamspeler
    Deckers, DavyTeamspeler
    Driessen, JeffreyTeamspeler
    Johri, WalidTeamspeler
    Lurling, AnthonyTeamspeler
    Majiti, AnouarTeamspeler
    Passon, TwanTeamspeler
    Pijnenburg, SamTeamspeler
    Schrier, GinoTeamspeler
    Vorstenbosch, QuintenTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.