• FC Engelen 1 VE zondag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Erassan, AchmedTechnische stafAss.-trainer/coach
    Franssen, MarcelOverige stafTeammanager
    Lurling, AnthonyTechnische stafTrainer/coach
    Voets, EdwinTechnische stafAss.-trainer/coach

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 okt. 14:30Nieuwkuijk 1 - FC Engelen 1Sportpark Nieuwkuijk
    31 okt. 14:30FC Engelen 1 - Haarsteeg 1Sportpark Engelerpark
    7 nov. 14:00B.V.V. 1 - FC Engelen 1Sportpark De Vliert
    10 nov. 20:00FC Engelen 1 - DSC 1Sportpark Engelerpark
    14 nov. 14:30RKDVC 1 - FC Engelen 1Sportpark aan de Duinweg
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    9 okt.Fc Engelen JO10-1 - Sarto JO10-13 - 5
    17 okt.FC Engelen 1 - Baardwijk 15 - 0
  • Poulestanden FC Engelen 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vlijmense Boys 1330010379
    2Gilze 1430112669
    3Haarsteeg 142209638
    4Nieuwkuijk 1421111747
    5ZIGO 142119727
    6Waspik 1320110736
    7FC Engelen 131208355
    8VV Trinitas Oisterwijk 141219905
    9B.V.V. 1311145-14
    10TSV Gudok 141129904
    11Baardwijk 14022612-62
    12RKDVC 1201135-21
    13TGG 14013715-81
    14RWB 14004619-130

    Poulestanden FC Engelen 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1FC Engelen 13300150159
    2Vlijmense Boys 132018356
    3Jan van Arckel 13102310-73
    4HRC'14 13003215-130

    Poulestanden FC Engelen 1 (B1010 Mannen KNVB beker Amateurs 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DSC 100000000
    2FC Engelen 100000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Beers, Junior vanTeamspeler
    Bosman, TimTeamspeler
    Bouwmans, RelanoTeamspeler
    Dinther, Marijn vanTeamspeler
    Driessen, JeffreyTeamspeler
    Hoek, Niels van denTeamspeler
    Passon, MikeTeamspeler
    Passon, TwanTeamspeler
    Pijnenburg, SamTeamspeler
    Redding, RobertTeamspeler
    Rijswijk, Marijn vanTeamspeler
    Schrier, GinoTeamspeler
    Schrier, LucaTeamspeler
    Verhoeven, BenjiTeamspeler
    Vis, YouriTeamspeler
    Vorstenbosch, QuintenTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.